• Uzakdan Yardım
İletişim

TeamViewer Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

TeamViewer kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar. Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir.

TeamViewer’da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz. Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer’ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor.

TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer’da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut…Güvenlik : Bu programla kullanıcı istemediği sürece bilgisayarına bağlanılamaz.Program her kapatılıp açıldığında size yeni bir şifre belirleyecektir. Yetkilinin yaptığı bütün işlerimleride kullanıcı kendi ekranın da izleyebilecektir.

- NASA TEKNİK SERVİS yetkilisine program açıldığında programdaki ID ve Şifre bölümlerindeki rakamları bildiriniz.Program bilgisayarınızda mevcut değilse aşağıdaki resime tıklayarak indirebilirsiniz.